مشترک سیاسی قانون انقلاب قانونی نگهبان

مشترک: سیاسی قانون انقلاب قانونی نگهبان انقلابی قانون اساسی ریاست جمهوری انتخابات ریاست جمهوری

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی سکه ۱۷۵ هزار تومان ارزان شد

در بازار امروز سکه تمام طرح تازه ۱۷۵ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار ۷۴۰۰ تومان ارزان شد که علت مهم آن کم شدن قیمت دلار و کم کردن قیمت طلا در بازار جهانی است.&

سکه ۱۷۵ هزار تومان ارزان شد

سکه ۱۷۵ هزار تومان ارزان شد

عبارات مهم : بازار

در بازار امروز سکه تمام طرح تازه ۱۷۵ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار ۷۴۰۰ تومان ارزان شد که علت مهم آن کم شدن قیمت دلار و کم کردن قیمت طلا در بازار جهانی هست.

به گزارش ایسنا، در حالی که در هفته های اخیر شاهد نوسانات ارز و التهاب بازار طلا و سکه بودیم و تقاضای خرید یافته بود، در روزهای اخیر با پیش فروش اوراق سکه، از التهاب بازار کاسته شد و علل دیگری از جمله کم کردن قیمت جهانی طلا و قیمت ارز نیز، قیمت طلا را در بازار کم کردن داد.

در این راستا محمد کشتی آرای – عضو هیات مدیره اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر- به ایسنا گفت: علت کم کردن قیمت طلا و سکه در درجه اول کم کردن قیمت دلار، در درجه دوم کم کردن قیمت جهانی و در درجه سوم کم کردن تقاضا با توجه به نزدیک شدن به واگذاری سکه های نوبت دوم است.

سکه ۱۷۵ هزار تومان ارزان شد

وی راجع به قیمت طلا در بازار امروز گفت: قیمت جهانی هر اونس طلا امروز ۱۲۴۲ دلار است که به نسبت هفته گذشته ۱۴ دلار کم کردن داشته هست. با توجه به نوسانات قیمت ارز و کم کردن قیمت جهانی در هفته گذشته نیز ما کم کردن حدود ۱۷۵ هزار تومانی در قیمت سکه داشتیم و امروز سکه تمام طرح تازه دو میلیون و ۷۲۰ هزار تومان، سکه تمام طرح قدیم دو میلیون و ۵۷۰ هزار تومان است.

کشتی آرای افزود: نیم سکه با حدود ۷۰ هزار تومان کم کردن قیمت، یک میلیون و ۳۰۵ هزار تومان و ربع سکه با کم کردن حدود ۴۰ هزار تومانی، ۶۷۵ هزار تومان فروخته می شود.

در بازار امروز سکه تمام طرح تازه ۱۷۵ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار ۷۴۰۰ تومان ارزان شد که علت مهم آن کم شدن قیمت دلار و کم کردن قیمت طلا در بازار جهانی است.&

به گفته وی، سکه های یک گرمی ۴۰۰ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز ۲۲۹ هزار تومان قیمت دارد که نسبت به هفته گذشته با ۷۴۰۰ تومان کم کردن قیمت همراه شده است هست. همچنین هر مثقال طلای ۱۷ عیار ۹۹۰ هزار تومان داد و ستد می شود.

این عضو هیات مدیره اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر با بیان اینکه با توجه به تحولاتی که پیش رو داریم، قیمت ها حتی جهت فردا هم قابل آینده نگری نیست، توضیح داد: قیمت های طلا و سکه تابع قیمت جهانی و قیمت ارز هستند و شناسایی کسانی که چندین تن طلا خریداری کرده بودند تاثیر زیادی بر بازار نداشته هست. ولی واگذاری سکه اقدام مثبتی بود که باعث کم کردن قیمت شد.

سکه ۱۷۵ هزار تومان ارزان شد

واژه های کلیدی: بازار | میلیون | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs