مشترک سیاسی قانون انقلاب قانونی نگهبان

مشترک: سیاسی قانون انقلاب قانونی نگهبان انقلابی قانون اساسی ریاست جمهوری انتخابات ریاست جمهوری

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی شاغلین مجازی بیمه می‌شوند

معاون بیمه‌ای شرکت تامین اجتماعی از شناسایی ۱۱ استارت آپ و کسب و کار نوین جهت پوشش بیمه‌ای پرسنل خبر داد و گفت: تحت هر شرایطی شاغلین مجازی بیمه خواهند شد ولی اگ

شاغلین مجازی بیمه می‌شوند

شاغلین مجازی بیمه می شوند

عبارات مهم : توافق

معاون بیمه ای شرکت تامین اجتماعی از شناسایی ۱۱ استارت آپ و کسب و کار نوین جهت پوشش بیمه ای پرسنل خبر داد و گفت: تحت هر شرایطی شاغلین مجازی بیمه خواهند شد ولی اگر با کارفرمایان توافق حاصل شود، کارمان بهتر پیش می رود.

محمدحسن زدا در گفت وگو با ایسنا، راجع به بیمه مشاغل تحت وب و استارت آپ ها اظهار کرد: تخت پوشش گرفتن مشاغل مجازی در دستورکار اداره کل امور بیمه شدگان واقع شده است است و جلسات متعددی با صاحبان این مشاغل برگزار شده است است.

شاغلین مجازی بیمه می‌شوند

وی افزود: نوع رابطه این کارفرمایان با افراد خود، یک رابطه تازه هست. به عنوان مثال در شرکت های تاکسی آنلاین چون اسنپ و تپسی، راننده پرسنل آنجا نیست ولی ارتباط ارگانیک هم دارد؛ حقوق بگیر نیست ولی پورسانتی هم دریافت می کند. این نوع از رابطه باعث می شود به سمت شکل جدیدی از کار برویم، با این حال تحت هر شرایطی شاغلین مجازی بیمه خواهند شد.

معاون بیمه ای شرکت تامین اجتماعی با اشاره به اینکه مذاکرات اولیه را با این شرکت ها انجام داده ایم گفت: در حال حاضر ۱۱ موسسه را شناسایی و وارد مذاکره شده است ایم و اگر بتوانیم از طریق توافق به این نتیجه برسیم بهتر است و این آمادگی را داریم.

معاون بیمه‌ای شرکت تامین اجتماعی از شناسایی ۱۱ استارت آپ و کسب و کار نوین جهت پوشش بیمه‌ای پرسنل خبر داد و گفت: تحت هر شرایطی شاغلین مجازی بیمه خواهند شد ولی اگ

زدا ادامه داد: اگر از طریق توافق به نتیجه نرسیم ناچار هستیم از طریق قانون بیمه اضطراری وارد شویم و چاره دیگری برایمان نمی ماند و نتیجه آن می شود که موسسه حسابرسی ما حسب دستور به این واحدها مراجعه کرده و از طریق بررسی اسناد و دفاتر مالی و نرم افزارها، افراد مرتبط را شناسایی و جهت بیمه ارزش اقدام می کند. بنابراین پیشنهاد ما این است که توافق حاصل شود لیکن از این طریق کارمان بهتر پیش می رود.

واژه های کلیدی: توافق | شناسایی | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs