مشترک سیاسی قانون انقلاب قانونی نگهبان

مشترک: سیاسی قانون انقلاب قانونی نگهبان انقلابی قانون اساسی ریاست جمهوری انتخابات ریاست جمهوری

31 کشته و 40 زخمی در آتش سوزی بیمارستانی در کره جنوبی

ایرنا به نقل از یونهاپ کره جنوبی نوشت: به علت آتش سوزی در بیمارستانی در جنوب شرق شهر ‘میریانگ’ کره جنوبی که به فرو ریختن بخش هایی از ساختم..

ادامه مطلب

از شدت توهم،گاهی در خیابان عریان می شوم ، زن شیشه ای اعتراف قبلی خود به قتل یک ساقی را انکار کرد

ساعت 12:30 دقیقه بامداد دوشنبه-دیروز- زن جوانی به کلانتری 139 نبرد در پایتخت کشور عزیزمان ایران رفت و گفت که 6 سال قبل مردی را کشته است. زن شیشه ..

ادامه مطلب

داستان تنهایی دختر قاتل

زینب دختری است که شش سال قبل هنگامی که 16ساله بود به خاطر مخالفت‌های پدرش با ازدواج، او را با همدستی مادرش کشت.  داستان تنهایی دختر قا..

ادامه مطلب

۴۶ مصدوم در زلزله دیشب ناشی از خروج نادرست از ساختمان‌ها

ایسنا نوشتک مدیرکل مدیریت بحران استانداری البرز گفت: تمامی دستگاه های امدادی، خدماتی و انتظامی در آماده باش کامل هستند و همچنین بعد زلزله هفته پیش این آماد..

ادامه مطلب

تهدیدهای کره‌شمالی با تصویر العمل نظامی شدید مواجه می‌شود / وزیر دفاع آمریکا

وزیر دفاع آمریکا اعلام کرد، هر تهدیدی از سوی کره شمالی علیه واشنگتن و هم‌پیمانانش با تصویر العمل نظامی شدید مواجه خواهد شد. وزیر دفاع آمر..

ادامه مطلب

مردم با نیروهای امدادی همکاری کنند ، تعداد مسمومین نشت گاز کلر در دزفول به ۲۰۰ نفر رسید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی دزفول با اشاره به اتفاق نشت گاز کلر در این شهرستان گفت: تاکنون نزدیک به ۲۰۰ نفر از شهروندان بر اثر استنشاق این گاز دچار مسمومیت شده..

ادامه مطلب

عکس + نوه ناخلف طراح دزدی از منزل مادر بزرگ بود

پسر جوان که با همدستی دختر مورد علاقه اش و برادر او از منزل مادر بزرگش دزدی میلیونی کرده بود،خیلی سریع شناسایی و دستگیر شد. نوه ناخلف طراح..

ادامه مطلب

پایان فرار 8 ساله مرد جنایتکار در کهنوج

یک منبع امنیتی از دستگیری قاتل فراری « ابوذر م» که 8 سال قبل مبادرت به قتل «رضا نورالدینی» کرده بود، خبر داد. پایان فرار 8 ساله مرد جنایتکار در کهنوج ..

ادامه مطلب