مشترک سیاسی قانون انقلاب قانونی نگهبان

مشترک: سیاسی قانون انقلاب قانونی نگهبان انقلابی قانون اساسی ریاست جمهوری انتخابات ریاست جمهوری

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری شروط معاون سیما جهت پخش ربنای شجریان

معاون سیما که صبحگاه امروز در پشت صحنه یک سریال طنز حاضر شده است بود، با پرسشی درباره‌ی پخش ربنای محمدرضا شجریان از تلویزیون مواجه شد که به نظر می‌رسد پاسخ وی،

شروط معاون سیما جهت پخش ربنای شجریان

شروط معاون سیما جهت پخش ربنای شجریان

عبارات مهم : امنیت

معاون سیما که صبحگاه امروز در پشت صحنه یک سریال طنز حاضر شده است بود، با پرسشی راجع به ی پخش ربنای محمدرضا شجریان از تلویزیون مواجه شد که به نظر می رسد پاسخ وی، اوضاع پخش این اثر را پیچیده تر کرد. .

به گزارش ایسنا، مرتضی میرباقری در پاسخ به این پرسش که آیا شرکت صداوسیما در قبال پخش دعای ربنای محمدرضا شجریان رویکرد جدیدی اتخاذ کرده است؟ گفت: پخش نشدن این دعا از صداوسیما منعی بوده که خودشان باعث آن شده است هست. اگر از سوی ایشان احترام به انقلاب، احترام به آزادی، امنیت و حاکمیت ابراز شود، هیچ منعی جهت پخش این دعا وجود ندارد.

شروط معاون سیما جهت پخش ربنای شجریان

او یادآور شد: بارها گفته ام ایشان به علت شرکت در جریان فتنه ۸۸ غلط های فاحشی انجام دادند که واقعا پیشنهاد ما به بازیگران و صورت های معروف این است که در مسائلی که امنیت کشورشان را به خطر می اندازد و می تواند خیانت در کشور را ایجاد کند، نباید حضور پیدا کنند و بازی بخورند؛ چراکه هنرمند آدم سیاسی نیست. هنرمند باید در کار مهم خودش قرار بگیرد؛ بنابراین زمانی که این پرسشها اتفاق می افتد، باعث می شود آن رسالت اساسی که یک هنرمند موظف به انجام آن هست، لطمه ببیند و این کار در آن سال مورد لطمه قرار گرفت.

معاون سیما متذکر شد: شما در کشوری با سابقه فرهنگی بزرگ هستید که امنیت فوق العاده ای در آن حاکم است و انتخاباتی در آن برگزار شده است که حتی ترقه ای در آن منفجر نشده هست. بازیگران و صورت های معروف باید قدردان انقلابی که در این کشور ایجاد شده، باشند؛ قدردان امنیتی که به وسیله حاکمیت جهت مردم ایجاد شده است هست. نمی توان حاکمیت را زیر پرسش برد و به گونه ای صحبت کرد که به حاکمیت لطمه بخورد؛ حاکمیتی که آزادی و امنیت ایجاد کرده هست. بر این اساس ممکن است ناشی گری هایی از سوی بعضی افراد مطرح شود که حاکمیت می تواند این ناشی گری ها را ببخشد. اگر این مسیر درست طی شود ما هیچ مشکلی جهت پخش ربنا نداریم.

معاون سیما که صبحگاه امروز در پشت صحنه یک سریال طنز حاضر شده است بود، با پرسشی درباره‌ی پخش ربنای محمدرضا شجریان از تلویزیون مواجه شد که به نظر می‌رسد پاسخ وی،

واژه های کلیدی: امنیت | شجریان | هنرمند | صداوسیما | محمدرضا شجریان | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs