مشترک سیاسی قانون انقلاب قانونی نگهبان

مشترک: سیاسی قانون انقلاب قانونی نگهبان انقلابی قانون اساسی ریاست جمهوری انتخابات ریاست جمهوری

شروط معاون سیما جهت پخش ربنای شجریان

معاون سیما که صبحگاه امروز در پشت صحنه یک سریال طنز حاضر شده است بود، با پرسشی درباره‌ی پخش ربنای محمدرضا شجریان از تلویزیون مواجه شد که به نظر می‌رسد پاسخ وی..

ادامه مطلب

روسیه درصدد استقرار تسلیحات هسته‌ای در منطقه کریمه است / اوکراین

اوکراین تاکید کرده هست، روسیه قصد دارد در خاک کریمه تسلیحات هسته‌ای خود را مستقر کند. اوکراین: روسیه درصدد استقرار تسلیحات هسته ای در منطقه کریمه ..

ادامه مطلب

مصوبه برج – باغ لکه ننگی بر پیشانی شورای شهر است / حافظی

رئیس کمیسیون سلامت و محیط زیست شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه مصوبه برج – باغ لکه ننگی بر پیشانی شورای شهر هست، گفت: به استناد این م..

ادامه مطلب

سفر رییس جمهور به قم

رییس جمهور حسن روحانی به منظور زیارت حرم مطهر کریمه اهل بیت(ع) حضرت فاطمه معصومه(س) و دیدار با مراجع عظام تقلید، امروز(پنجشنبه ۴ خرداد) به قم سفر کر..

ادامه مطلب

عکس + نوه ناخلف طراح دزدی از منزل مادر بزرگ بود

پسر جوان که با همدستی دختر مورد علاقه اش و برادر او از منزل مادر بزرگش دزدی میلیونی کرده بود،خیلی سریع شناسایی و دستگیر شد. نوه ناخلف طراح..

ادامه مطلب

تصویر + پای بدل مسی در کشور عزیزمان ایران به کلانتری باز شد

بدل لیونل مسی در کشور عزیزمان ایران به علت ایجاد شلوغی در خیابان و برهم خوردن نظم عمومی و ایجاد ترافیک، پایش به کلانتری باز شد. پای بدل مسی در کشو..

ادامه مطلب

تصویرهای + حال این روزهای محمدرضا شجریان

همایون شجریان در اینستاگرامش از حال این روزهای پدرش پستی انتشار داده است و از سلامتی ایشان خبر داد. حال این روزهای محمدرضا شجریان + تصاویر ..

ادامه مطلب

پایان فرار 8 ساله مرد جنایتکار در کهنوج

یک منبع امنیتی از دستگیری قاتل فراری « ابوذر م» که 8 سال قبل مبادرت به قتل «رضا نورالدینی» کرده بود، خبر داد. پایان فرار 8 ساله مرد جنایتکار در کهنوج ..

ادامه مطلب

مرزبان اسیر تروریست ها به شهادت رسید

معاون سیاسی و امنیتی استانداری خراسان شمالی گفت: سرباز مفقودشده در عملیات تروریستی چند روز گذشته در مرز میرجاوه در استان سیستان و بلوچستان به شهادت رسی..

ادامه مطلب

مصرف ماست به تسکین افسردگی کمک می کند

به گفته محققان، خوردن ماست غنی از لاکتوباسیلوس، به تسکین علائم افسردگی کمک می کند.  مصرف ماست به تسکین افسردگی کمک می کند عبارات مهم : مح..

ادامه مطلب