مشترک سیاسی قانون انقلاب قانونی نگهبان

مشترک: سیاسی قانون انقلاب قانونی نگهبان انقلابی قانون اساسی ریاست جمهوری انتخابات ریاست جمهوری

«مالکوم» به بارسلونا پیوست

به گزارش ایسنا به نقل از آس، کلوب بارسلونا اعلام کرد «مالکوم» بازیکن تازه این تیم هست. «مالکوم» به بارسلونا پیوست عبارات مهم : بازیکن ..

ادامه مطلب

وزیران اطلاعات، نفت و امور خارجه در مجلس حضور می یابند

حجت الاسلام والمسلمین محمود علوی وزیر اطلاعات، بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت و محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه هفته آینده جهت پاسخ به سوالات نمایندگان در جلسات ..

ادامه مطلب

تگزاس سومین قدرت نفتی دنیا می‌شود؟

بانک HSBC پیش‌بینی کرد با کم کردن هزینه‌های حفاری و رشد انفجاری تولید در منطقه پرمیان تگزاس غربی، این ایالت به میزانی نفت تولید می‌کند که سال آینده از تو..

ادامه مطلب

فساد ماشین را به وزارت صنعت گوشزد کرده بودیم ، مخالفت با ارز دو نرخی

رئیس اتاق بازرگانی پایتخت کشور عزیزمان ایران ضمن نادرست شمردن سیاست فعلی ارزی، تصریح کرد که از ابتدا هشدار داده بودیم که هرگونه دو نرخی شدن ارز فسادآور است..

ادامه مطلب

سکه ۱۷۵ هزار تومان ارزان شد

در بازار امروز سکه تمام طرح تازه ۱۷۵ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار ۷۴۰۰ تومان ارزان شد که علت مهم آن کم شدن قیمت دلار و کم کردن قیمت طلا در بازار جهانی..

ادامه مطلب

مبلغ بیمه بدنه را متناسب با گرانی‌های اخیر واقعی کنید / هشدار بیمه مرکزی به مالکان خودرو

بیمه مرکزی به منظور حمایت ازحقوق بیمه گذاران با توجه به نوسانات اخیر قیمت خودرو، خواستار زیاد کردن سرمایه مورد بیمه آنها در بیمه بدنه شد.  هشدار..

ادامه مطلب

«وریا غفوری» قراردادش را با استقلال تمدید کرد

به گزارش ایسنا، وریا غفوری مدافع تیم فوتبال استقلال بعد از توافق با مدیران آبی ها پایتخت، قراردادش را با این تیم به مدت یک فصل دیگر تمدید کرد و در لیگ هجدهم جهت ..

ادامه مطلب