مشترک سیاسی قانون انقلاب قانونی نگهبان

مشترک: سیاسی قانون انقلاب قانونی نگهبان انقلابی قانون اساسی ریاست جمهوری انتخابات ریاست جمهوری

جهش مسکن با وجود ۲.۶ میلیون منزل خالی

در شرایطی که به علت هجوم تقاضا میانگین قیمت مسکن شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران به یکباره ۳۵ درصد جهش کرد و در بعضی مناطق این رشد به ۵۳ درصد هم رسید، یک مقام دول..

ادامه مطلب

به عقب بازگشتیم؟

بانک مرکزی در جهت ایجاد اطمینان در فعالان بازار راجع به توانمندی مجموعه اقتصادی کشور نسبت به ایجاد آرامش و تامین ارز خارجی مورد نیاز، تدابیری مشمول بر انت..

ادامه مطلب

ادامه زیاد کردن قیمت سکه و دلار در بازار

در بازار امروز – پنجشنبه – دلار و سکه به روند صعودی روز گذشته خود ادامه داده اند به طوری که دلار به ۴۶۵۰ تومان و سکه تمام به یک میلیون و ۵۰۷ ..

ادامه مطلب

قطب‌نمای حرکت دلار

بررسی قیمت دلار در هفته گذشته حاکی از جدال عوامل افزایشی و کاهشی در بازار هست. بر این اساس، رشد قیمت حواله درهم و شکست مقاومتی قیمت ۴ هزار ۴۵۰ تومان به ..

ادامه مطلب

شاغلین مجازی بیمه می‌شوند

معاون بیمه‌ای شرکت تامین اجتماعی از شناسایی ۱۱ استارت آپ و کسب و کار نوین جهت پوشش بیمه‌ای پرسنل خبر داد و گفت: تحت هر شرایطی شاغلین مجازی بیمه خواهن..

ادامه مطلب

کشف دروغ های تازه دولت احمدی نژاد در بزرگنمایی آمارهای مسکن مهر

قرار بود مسکن مهر به اتمام برسد؛ ولی گره های آن پرشمار هست. در آخرین اظهارنظرهایی که راجع به مسکن مهر صورت گرفته، مشخص شده است باقی مانده اغلب پروژه ه..

ادامه مطلب

کشور عزیزمان ایران باید سرمایه گذاری نفت در خزر را شروع کند / لاریجانی

رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه کشور عزیزمان ایران باید سرمایه گذاری نفت در دریای خزر را شروع کند، گفت: در شرایطی که همه کشورهای حاشیه از م..

ادامه مطلب