مشترک سیاسی قانون انقلاب قانونی نگهبان

مشترک: سیاسی قانون انقلاب قانونی نگهبان انقلابی قانون اساسی ریاست جمهوری انتخابات ریاست جمهوری

ادعای نقاشی ندارم/ گاهی شعر هم می‌گویم , رضا بابک

رضا بابک که در قاب تلویزیون و روی صحنه تئاتر، خاطره‌های زیادی جهت مردم کشور عزیزمان ایران رقم زده قصد دارد نمایشگاه نقاشی‌های خود را برگزار کند و می‌گوی..

ادامه مطلب

انتشار نخستین تصویر از فیلم سینمایی «ما همه با هم هستیم»

اولین تصویر از لحظه سقوط هواپیما در «ما همه با هم هستیم» به کارگردانی کمال تبریزی منتشر شد. انتشار نخستین تصویر از فیلم سینمایی «ما همه با هم هستیم..

ادامه مطلب

«پایتخت ۵» سخت ترین سریالی بود که تا به حال در پرونده کاری‌ام داشتم / سیروس مقدم

کارگردان سریالهای چهارگانه «پایتخت» گفت: «پایتخت پنج» به علت موقعیت های حساس و بکری که داشت، سخت ترین پروژه کاری ام بود. سیروس مقدم: «پایتخت..

ادامه مطلب

جایگاه «لمپنیسم» در سینما در گفت‌وگو با غلام‌رضا آزادی

فیلم «آرش کمان گیر» به کارگردانی غلام رضا آزادی و با تاکید به شرح قصه این قهرمان اساطیری در حال ساخت هست. این کارگردان پیش ازاین با تهیه کنندگی فیلم های چون «ک..

ادامه مطلب

سریال «کلاف های رنگی» با کامبیز دیرباز کلید می خورد

تصویربرداری سریال «کلاف های رنگی» به کارگردانی وحید امیرخانی و تهیه‌کنندگی سیدمرتضی فاطمی هفته آینده شروع می شود. سریال «کلاف های رنگی» با کامبیز..

ادامه مطلب

«لونه زنبور» به صداگذاری رسید

مهران ملكوتی این روز‌ها مشغول صداگذاری «لونه زنبور» تازه‌ترین ساخته برزو نيک نژاد است.  «لونه زنبور» به صداگذاری رسید عبارات مهم : ..

ادامه مطلب

زمان عرضه آخرین قسمت سریال «شهرزاد»

به گزارش خبرآنلاین، فصل دوم سریال «شهرزاد» در ۱۵ قسمت آماده شده است است و بر اساس وقت بندی قسمت آخر باید ۱۰ مهرماه عرضه شود ولی سازندگان این سریال..

ادامه مطلب

از وقار «بزرگ آقا» تا لوس‌بازی «شیرین»

طراح صحنه سریال «شهرزاد» از چالش‌های تطابق زمانی لوکیشن‌ها با آن دوره تاریخی، تاثیرات رنگ‌آمیزی و … سخن گفت. از وقار «بزرگ آقا» تا لوس بازی «ش..

ادامه مطلب

جدیدترین نتیجه های کالبدشکافی یک بازیگر

کالبدشکافی اخیر از جسد کری فیشر وجود سه نوع ماده مخدر در بدن این بازیگر مطرح سینما را ثابت کرد. جدیدترین نتیجه های کالبدشکافی یک بازیگر ..

ادامه مطلب

کسی از سالن بیرون نشده است ، رهنما فقط بابت عکاسی با فلش اعتراض کرد، تو

روابط عمومی تئاتر دیگری :من خبر اخراج دختر محجبه به وسیله بهاره رهنما را قویاً تکذیب می‌کنم و اصلاً چنین اتفاقی نیافتاده است و متاسفانه نمی‌دانیم این خب..

ادامه مطلب