مشترک سیاسی قانون انقلاب قانونی نگهبان

مشترک: سیاسی قانون انقلاب قانونی نگهبان انقلابی قانون اساسی ریاست جمهوری انتخابات ریاست جمهوری

به من گفتند ۲۰ ميليون بده، بازی را درمی‌آوريم! / خداداد عزیزی

بهروز رهبري‌فرد سال 86، يعني 11 سال قبل در استيل‌آذين شاگرد علي پروين بود. اين کلوب با هدايتي تا آستانه افزایش به ليگ‌برتر رفت ولی در نهايت ناكام ما..

ادامه مطلب

همچنان برانکو غایب! , جلسه دوباره کی‌روش و شفر

به گزارش خبرآنلاین؛ رفته رفته تعداد ملی پوش های پرسپولیس کمتر و کمتر می شود و ظاهرا دعوت از شجاعیان به اردوی ایران، در جهت محدود کردن ملی پوش های قرمز..

ادامه مطلب

تصویر العمل مارادونا بعد از شکست سنگین آلبی سلسته

به گزارش ایسنا و به نقل از اسپورت ۲۴، تیم ملی فوتبال آرژانتین در دیداری دوستانه به مصاف اسپانیا رفت و با نتیجه تحقیر آمیز ۶ بر یک تن به شکست داد. ..

ادامه مطلب

معرفی و تحلیل تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در سایت دیلی میرور

سایت دیلی میرور در گزارشی به معرفی تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در جام جهانی 2018 روسیه پرداخت. معرفی و تحلیل تیم ملی فوتبال کشور عزیزما..

ادامه مطلب

کاریکاتور ، چه کسی سوارز را بازنشسته کرد!

در روزهایی که سوارز در گلزنی موفق نیست، آلکاسر جور او را می کشد…این عنوان سوژه عمر مومانی در سایت گل شده است است. چه کسی سوارز را بازنشس..

ادامه مطلب

پوشیدن لباس آستین‌کوتاه در استادیوم‌های عربستان ممنوع شد

عربستان سعودی در قانونی جدید، پوشیدن لباس‌های راحتی را جهت تماشاگران ورزشی در استادیوم‌ها ممنوع کرد.  پوشیدن لباس آستین کوتاه در استادیوم های عربستان م..

ادامه مطلب

هنگامی که تاریخ جهت رونی و هواداران منچسترسیتی تکرار می‌شود! , تصویری بی‌نظیر از گلزنی شماره 10 اورتون

به گزارش خبرآنلاین؛ وین رونی مهاجم باتجربه تیم اورتون،این هفته موفق شد در استادیوم اتحاد،تک گل تیمش برابر منچسترسیتی را به ثمر برساند. تصویری که از او ..

ادامه مطلب

وزیر ورزش جهت استقلال و پرسپولیس کار بزرگی انجام داد / طاهری

مدیر عامل کلوب پرسپولیس با تقدیر از عملکرد وزیر ورزش و جوانان گفت : کار بزرگ او جهت دو تیم مردمی استقلال و پرسپولیس به زودی با کم کردن بدهی‌های مالی..

ادامه مطلب

۳۳ میلیارد از اسپانسر گرفتیم ولی ۱۵ میلیاردطلبکاریم/ ۸۰ درصد مطالبات کادر فنی را دادیم ، طاهری

سرپرست کلوب پرسپولیس می‌گوید این کلوب از محل سامانه هواداری تا به حال ۳۳ میلیارد تومان دریافتی داشته ولی باز هم ۱۵ میلیارد تومان طلبکار است. طاهری..

ادامه مطلب

تصویر + پای بدل مسی در کشور عزیزمان ایران به کلانتری باز شد

بدل لیونل مسی در کشور عزیزمان ایران به علت ایجاد شلوغی در خیابان و برهم خوردن نظم عمومی و ایجاد ترافیک، پایش به کلانتری باز شد. پای بدل مسی در کشو..

ادامه مطلب